ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9478398
*
nr 947 8398
Spegel
Teak, 121x61
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 19:28:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/3 23:04:25
1
100 kr
5/3 15:30:14
2
150 kr
7/3 13:02:28
3
200 kr
9/3 18:10:36
4
300 kr
9/3 19:09:47
5
300 kr
9/3 19:09:47
4
300 kr (Budbetjänt)
9/3 19:09:57
5
350 kr
9/3 19:11:54
6
400 kr
9/3 19:16:29
5
450 kr
9/3 19:18:35
6
500 kr
9/3 19:23:24
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 947 8398
Spegel
Teak, 121x61
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/3 23:04:25 | 1 | 100 kr |
5/3 15:30:14 | 2 | 150 kr |
7/3 13:02:28 | 3 | 200 kr |
9/3 18:10:36 | 4 | 300 kr |
9/3 19:09:47 | 5 | 300 kr |
9/3 19:09:47 | 4 | 300 kr (Budbetjänt) |
9/3 19:09:57 | 5 | 350 kr |
9/3 19:11:54 | 6 | 400 kr |
9/3 19:16:29 | 5 | 450 kr |
9/3 19:18:35 | 6 | 500 kr |
9/3 19:23:24 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53